Jak założyć Klub LEO

1. Znajdź grupę minimum 10 osób, które chcą działać.
  2. Znajdź Klub Lions, który zdecyduje się być opiekunem waszego Leo – w tym celu zobacz listę klubów na www.lions.org.pl i wybierz klub z Twojego regionu lub napisz bezpośrednio do prezydenta Leo Polska, który pomoże znaleźć odpowiedni klub.
  3. Z danego klubu Lions musi zostać wybrana jedna osoba, która będzie opiekunem Waszego Leo.
  4. Zorganizujcie oficjalne spotkanie (minimum 10 osób), na którym wybierzcie Prezydenta Klubu, Wiceprezydenta, Sekretarza i Skarbnika. W spotkaniu tym musi uczestniczyć przedstawiciel Klubu Lions, który poprowadzi Was przez procedurę zarejestrowania klubu w Lions Clubs International.
  5. Każdy z członków nowego Klubu Leo otrzyma zestaw zawierający: pin Leo, dyplom certyfikat członka i materiały promocyjne.
  6. Zakończeniem procedury rejestracji nowego klubu jest Charter Night – oficjalna uroczystość powołania do życia nowego klubu, na którym stawią się w którym uczestniczyć będą wszyscy członkowie nowego Leo, przedstawiciele opiekującego się klubu Lions, Zarząd Krajowy Leo oraz przedstawiciele Okręgu Lions 121 Polska
  7. Już tylko praca i Wasza inwencja w rozwoju nowego klubu w ramach ruchu Leo i Lions smiley
WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku